0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England FA Cup
Manchester City
-
-
Chelsea
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Germany Bundesliga
1. FC Union Berlin
-
-
FC Bayern Munich
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Heidenheim 1846
۰
۱
RB Leipzig
inprogress
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg
۱
۰
VfL Bochum
inprogress
۱۷:۰۰
1. FC Koln
۰
۱
SV Darmstadt 98
inprogress
۱۷:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۲
۱
Borussia Monchengladbach
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain La Liga
Girona FC
-
-
Cadiz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Valencia CF
-
-
Real Betis
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Rayo Vallecano
۰
۱
Osasuna
inprogress
۱۷:۴۵
Celta de Vigo
۴
۱
Las Palmas
Finished
۱۵:۳۰
  England Premier League
Luton Town
۰
۲
Brentford
inprogress
۱۷:۳۰
Sheffield United FC
۰
۲
Burnley FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie A
Empoli
-
-
Napoli
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hellas Verona
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al Hazm
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al-Ettifaq Dammam
-
-
Al-Wahda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Akhdoud
-
-
Damac FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Primeira Liga
SC Braga
-
-
Futebol Clube Vizela
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Moreirense
۰
۰
Gil Vicente
inprogress
۱۸:۰۰
Boavista FC
-
-
Estrela Amadora
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France Ligue 1
RC Lens
-
-
Clermont
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Nantes
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qarabag
۲
۲
FK Gabala
Finished
۱۶:۰۰
  Ecuador Serie A
Orense SC
۱
۰
LDU Quito
Finished
۰۱:۰۰
Aucas
۳
۱
Emelec Guayaquil
Finished
۰۱:۰۰
  England Championship
Norwich City FC
۰
۰
Bristol City FC
inprogress
۱۷:۳۰
Cardiff City FC
۰
۱
Southampton FC
inprogress
۱۷:۳۰
Watford FC
۰
۰
Hull City AFC
inprogress
۱۷:۳۰
Stoke City FC
۲
۰
Plymouth Argyle FC
inprogress
۱۷:۳۰
Rotherham United FC
۰
۰
Birmingham City FC
inprogress
۱۷:۳۰
Sunderland
۰
۰
Millwall
inprogress
۱۷:۳۰
Huddersfield Town
۰
۰
Swansea City
inprogress
۱۷:۳۰
Leicester City
۲
۱
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۵:۰۰
  South America South American Championship Women U20
Argentina U20 (W)
۰
۰
Paraguay U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador U20 (W)
۲
۱
Uruguay U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Pohang Steelers
۰
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon City
۲
۱
Jeju United
Finished
۰۸:۳۰
FC Seoul
۲
۳
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۱:۰۰
  Japan J League
Urawa Red Diamonds
۰
۱
Gamba Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Avispa Fukuoka
۲
۲
Jubilo Iwata
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۰
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۰:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۸:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Sagan Tosu
۴
۲
Kashima Antlers
Finished
۰۸:۳۰
  Europe UEFA Champions League Women
FC Barcelona (W)
۰
۱
Chelsea (W)
Finished
۱۵:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
-
-
Paris Saint Germain (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Russia Premier League
CSKA Moscow
-
-
FK Akhmat Grozny
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
inprogress
۱۷:۰۰
FK Rubin Kazan
۱
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۴:۳۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
۰
۰
Brisbane Roar FC
Finished
۱۱:۰۰
Macarthur FC
۱
۰
Sydney FC
Finished
۱۳:۱۵
Western Sydney Wanderers
۱
۲
Melbourne City FC
Finished
۰۹:۰۰
  England League One
Bolton Wanderers
۰
۰
Port Vale
inprogress
۱۷:۳۰
Portsmouth
۰
۱
Wigan Athletic
inprogress
۱۷:۳۰
Blackpool FC
۲
۰
Barnsley FC
inprogress
۱۷:۳۰
Cambridge United
۰
۱
Derby County
inprogress
۱۷:۳۰
Northampton Town
۱
۲
Exeter City FC
inprogress
۱۶:۳۰
Leyton Orient
۰
۰
Fleetwood Town
inprogress
۱۷:۳۰
Charlton Athletic FC
۰
۱
Shrewsbury Town
inprogress
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۱
۱
Lincoln City
inprogress
۱۷:۳۰
Bristol Rovers
۰
۱
Peterborough United
inprogress
۱۷:۳۰
Burton Albion
۳
۱
Reading
inprogress
۱۷:۳۰
Carlisle United
۱
۱
Wycombe Wanderers
inprogress
۱۷:۳۰
  Mexico Liga TDP
Toluca II
۰
۱
Club Leones Huixquilucan
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Halcones de Rayon
۰
۱
Chivas Alamos FC
Finished
۰۰:۳۰
Corsarios de Campeche
۰
۲
Pampaneros de Champoton
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Toltecas FC
۱
۰
Pachuca III
Finished
۰۱:۴۵
Faraones Texcoco
۴
۰
CD Matamoros
Finished
۰۴:۳۰
Ciervos FC II
۳
۲
Grupo Sherwood
Finished
۰۰:۳۰
Universidad Autonoma de Zacatecas II
۴
۰
Atletico ECCA
Finished
۰۱:۰۰
  Colombia Primera B
Internacional Fc De Palmira
۰
۲
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۰:۳۰
Tigres FC
۴
۰
Cucuta Deportivo
Finished
۰۰:۳۰
Llaneros FC
۱
۰
Orsomarso
Finished
۰۲:۳۵
  Turkey Super Lig
Kayserispor
-
-
Trabzonspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Istanbulspor AS
۱
۲
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
Konyaspor
۰
۲
Alanyaspor
inprogress
۱۶:۳۰
Samsunspor
-
-
Adana Demirspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Argentina Primera Nacional
San Martin Tucuman
۰
۰
Guillermo Brown
Finished
۰۲:۴۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Palmeiras (W)
۲
۰
America Mineiro (W)
Finished
۰۲:۳۰
Real Brasilia FC (W)
-
-
Sao Paulo (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Fluminense RJ (W)
-
-
Botafogo RJ (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
-
-
Vasteras SK FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
IK Sirius FK
۰
۱
IFK Varnamo
inprogress
۱۶:۳۰
IFK Goteborg
۱
۱
IFK Norrkoping
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Serie B
Novorizontino SP
۲
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Operario PR
۱
۰
Avai
Finished
۰۳:۳۰
Botafogo SP
۱
۱
America Mineiro MG
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Tercera Division
Santiago City
۴
۱
Deportes Union Companias
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico LIGA MX
Mazatlan FC
۰
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
San Luis
۱
۵
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۱
Puebla
Finished
۰۶:۴۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Praha
۴
۳
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۶:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۰
۰
FC Trinity Zlín
inprogress
۱۶:۳۰
MFK Karvina
۱
۱
Bohemians 1905
inprogress
۱۶:۳۰
FK Teplice
-
-
Dynamo Ceske Budejovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Chile Primera Division
Union La Calera
۰
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۴:۰۰
Cobresal Salvador
-
-
Nublense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Cienciano Cusco
۰
۲
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۴:۳۰
Los Chankas CYC
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  France Ligue 2
Paris FC
-
-
Valenciennes FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Angers SCO
-
-
ES Troyes AC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AS St. Etienne
-
-
FC Girondins de Bordeaux
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rodez Aveyron
۲
۰
A.J. Auxerre
inprogress
۱۶:۳۰
Annecy FC
-
-
Grenoble Foot 38
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Pau FC
-
-
Stade Laval
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SC Amiens
-
-
Dunkerque
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
EA Guingamp
-
-
SC Bastia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AC Ajaccio
-
-
Stade Caen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
US Concarneau
-
-
US Quevilly-Rouen Métropole
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain LaLiga 2
SD Amorebieta
۰
۳
Real Valladolid
Finished
۱۵:۳۰
Racing Santander
۰
۰
Levante
inprogress
۱۷:۴۵
Villarreal CF B
۰
۰
Racing de Ferrol
inprogress
۱۷:۴۵
Elche
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SD Huesca
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Busan Transport Corp
۲
۳
Gimhae City
Finished
۰۸:۳۰
Chuncheon FC
۲
۰
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Daegu FC Reserves
۱
۴
Siheung Citizen
Finished
۰۸:۳۰
  Paraguay Primera Division
2 de Mayo
۰
۲
Cerro Porteno
Finished
۰۴:۰۰
Sol de America
۰
۳
Sportivo Luqueno
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Alacranes De Durango
۴
۱
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۵:۳۰
CF Orgullo Reynosa
۱
۱
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۴:۱۵
Cimarrones de Sonora FC II
۳
۰
Leones Negros de la Universidad de Guadalajara II
Finished
۰۴:۳۰
Club Calor
۲
۰
Colima
Finished
۰۵:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Chilangos FC
۳
۲
CD Mexiquense
Finished
۰۱:۳۰
FC Santiago
۰
۰
Artesanos Metepec FC
Finished
۰۴:۳۰
  Hong Kong Premier League
Lee Man Warriors FC
۲
۰
Hong Kong FC
Finished
۱۳:۳۰
Wofoo Tai Po
۰
۰
Kitchee
Finished
۱۰:۳۰
Southern District Rsa
۰
۲
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
TSV Fortuna Dusseldorf
۱
۰
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۴:۳۰
FC Kaiserslautern
۱
۱
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۴:۳۰
VfL Osnabruck
۰
۳
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۴:۳۰
Hamburger SV
-
-
KSV Holstein Kiel
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Chile Segunda Division
CD Arturo Fernandez Vial
۰
۰
Real Juventud San Joaquin
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Linares
-
-
General Velasquez
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۲
۳
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۴۰
  Kenya Super League
Mathare United
۳
۱
Kisumu All Stars
Finished
۱۳:۳۰
Naivas FC
۲
۳
Kibera Black Stars
Finished
۱۲:۳۰
Luanda Villa SC
۲
۰
Gusii FC
Finished
۱۳:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Zamora FC
۰
۲
Portuguesa FC
Finished
۰۲:۳۰
Carabobo FC
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۲:۳۰
Metropolitanos FC
۲
۰
Angostura FC
Finished
۰۲:۳۰
  India Indian Super League
FC Goa
۲
۱
Chennaiyin FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Riverside Olympic SC (W)
۲
۳
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۴۵
Devonport Strikers (W)
۲
۰
South Hobart (W)
Finished
۰۵:۴۵
  Dominica Premier League
East Central FC
۳
۲
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Para Hills Knights Reserves
۳
۲
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Croatia Raiders Reserves
۲
۲
White City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Campbelltown Reserves
۰
۱
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Modbury Jets Reserves
۱
۲
Adelaide City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Croydon Kings Reserves
۳
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۱۵
  Kenya Premier League
Bidco United
۱
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۳:۳۰
Kariobangi Sharks
۳
۰
Nzoia Sugar United
Finished
۱۳:۳۰
Bandari FC
۰
۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Shabana FC
۰
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
FC Talanta
۰
۲
Nairobi City Stars
inprogress
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۲
۱
Sofapaka
inprogress
۱۶:۳۰
  Malta Premier League
Hamrun Spartans FC
۴
۱
St Lucia F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Gzira United FC
۰
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۵:۳۰
Marsaxlokk
۰
۰
Floriana FC
inprogress
۱۷:۴۵
Sliema Wanderers FC
۰
۰
Naxxar Lions FC
inprogress
۱۷:۴۵
  China Super League
Chengdu Rongcheng FC
۳
۱
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۴:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۱:۰۰
Wuhan Three Towns
۰
۰
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
Nantong Zhiyun
۰
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Inter Milan U19
۳
۰
Cagliari U19
Finished
۱۲:۳۰
Genoa U19
۳
۱
Fiorentina U19
inprogress
۱۶:۳۰
Atalanta U19
۰
۱
Juventus U19
Finished
۱۴:۳۰
Roma U19
۴
۰
Sassuolo U19
Finished
۱۶:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Cumberland United Reserves
۴
۰
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۲
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۴
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Cobras Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Playford City Patriots Reserves
۶
۰
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۶
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۱
۱
Petone
Finished
۰۶:۰۰
Western Suburbs
۲
۳
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Wellington Phoenix Reservers
۱
۶
Napier City Rovers
Finished
۰۴:۳۰
Stop Out Sports Club
۱
۶
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۲
۳
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۰۰
  Honduras Liga Nacional
CD Victoria
۰
۱
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۱
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۶:۳۰
Manningham United Blues
۱
۳
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Altona Magic
۱
۰
Melbourne Knights
Finished
۱۱:۴۵
Dandenong Thunder SC
۰
۸
Avondale FC
Finished
۱۲:۳۰
  Japan J3 League
Grulla Morioka
۱
۱
F.C. Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۲
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT
O'Connor Knights SC
۲
۱
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۲
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Altona Magic U23
۳
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong Thunder U23
۱
۲
Avondale U23
Finished
۱۰:۰۰
Green Gully U23
۷
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Manningham Utd Blues U23
۷
۱
Hume City U23
Finished
۰۶:۱۵
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۴
Real Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Granada (W)
۲
۱
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۵:۳۰
Madrid CFF (W)
-
-
Athletic Bilbao (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۰
۱
Eibar (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group D
Malaysia U23
۰
۲
Vietnam U23
inprogress
۱۶:۳۰
Kuwait U23
-
-
Uzbekistan U23
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  New Zealand Northern Premier League
Tauranga City United
۲
۱
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Auckland City
۷
۳
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Manurewa AFC
۴
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۲
۴
Western Springs AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland United FC
۰
۱
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۱۵
  Australia NSW Premier League 2
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Macarthur Rams
Finished
۱۲:۳۰
Sydney University SFC
۰
۱
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Mt Druitt Town Rangers
۱
۱
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۲
۱
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۰
۱
Central Coast United
Finished
۱۰:۳۰
Hawkesbury City SC
۴
۵
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۴
۱
Fraser Park
Finished
۱۲:۳۰
Hakoah Sydney City East
۳
۲
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۰۰
Canterbury Bankstown FC
۴
۳
UNSW FC
Finished
۱۰:۳۰
Prospect United FC
۰
۳
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۱
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۲
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Seoul Jungnang FC
۲
۴
Sejong Vanesse
Finished
۰۷:۳۰
Seoul United FC
۱
۲
Jinju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۱
۲
Pyeongchang United
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۲
۰
Eastern Lions U23
Finished
۰۶:۱۵
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۸:۴۵
  Panama Liga Prom
SD Atletico Nacional
۱
۱
Union Cocle
Finished
۰۴:۳۰
Plaza Amador Reserves
۲
۱
San Martin FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Britannia
۰
۱
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۳:۳۰
  Canada Premier League
Pacific FC
۲
۰
Valour FC
Finished
۰۵:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Dinaz Vyshgorod
۱
۰
Khust FC
Finished
۱۳:۱۵
FC Hirnyk Sport Koms
۱
۱
Podillia Khmelnytskyi
Finished
۱۴:۰۰
FC Metalurg Zaporizhya
۰
۵
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۲:۳۰
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۰
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
Fagiano Okayama
۲
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-pulse
۳
۲
Vegalta Sendai
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۲
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Ventforet Kofu
۴
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Nomme United
۰
۲
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond
۰
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۵:۰۰
FC Levadia Tallinn
۱
۰
Parnu JK Vaprus
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Cobras
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۱۳:۰۰
Playford Patriots
۲
۴
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۲
۰
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۳
۰
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۲
۳
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
  Italy Serie A Women
Juventus FC (W)
۲
۱
Sassuolo (W)
Finished
۱۶:۰۰
Fiorentina (W)
۰
۰
AS Roma (W)
inprogress
۱۷:۴۵
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۲
New England Revolution II
Finished
۰۲:۳۰
Crown Legacy FC
۰
۲
Orlando City II
Finished
۰۳:۰۰
St Louis City II
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۴
Preston Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Essendon Royals (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۴
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Langwarrin SC
۱
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۱
Eastern Lions
Finished
۰۸:۳۰
Caroline Springs George Cross
۰
۴
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۱:۰۰
  England Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۲
۲
Manchester United U21
Finished
۱۴:۳۰
  Poland 1 Liga Women
Resovia Rzeszow (W)
۱
۰
Legia Warsaw (W)
Finished
۱۳:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp (W)
۳
۰
Bielawianka Bielawa (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Scotland Championship
Dundee United FC
۰
۰
Ayr United
inprogress
۱۷:۳۰
Dunfermline
۰
۰
Queen's Park
inprogress
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۰
۰
Airdrieonians FC
inprogress
۱۷:۳۰
Arbroath
۰
۰
Greenock Morton
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۸
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۲
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۴۵
Canberra Juventus
-
-
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۵
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
  Israel Leumit League U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۱
۲
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۲:۴۰
Hapoel Hadera U19
۲
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۳:۴۵
Hapoel Haifa U19
۱
۱
Bnei Sakhnin FC U19
Finished
۱۱:۳۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۶
۰
Hapoel Raanana U19
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Tel Aviv U19
۳
۴
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۲:۵۰
Hapoel Ironi Acre U19
۰
۳
Beitar Ness Toubruk U19
Finished
۱۱:۳۰
  Panama LPF
CD Arabe Unido
۰
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۴:۳۰
  Croatia U19 League
NK Varazdin U19
۱
۱
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۴:۰۰
NK Radnik Sesvete U19
۴
۰
HNK Rijeka U19
Finished
۱۲:۳۰
Slaven Belupo U19
۳
۱
HNK Sibenik U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Osijek U19
۳
۲
NK Dugopolje U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۱
۰
NK Istra 1961 U19
inprogress
۱۸:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Sibenik
-
-
NK Solin
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۱
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۶:۲۰
Vukovar 1991
-
-
NK Dugopolje
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Italy Serie B
Brescia
۰
۰
Ternana
Finished
۱۵:۳۰
Spezia
۰
۰
Sampdoria
inprogress
۱۷:۴۵
Ascoli
۰
۰
Modena
Finished
۱۵:۳۰
Feralpisalo
۲
۵
Calcio Como
Finished
۱۵:۳۰
Catanzaro
۰
۰
Cremonese
inprogress
۱۷:۴۵
FC Sudtirol Bolzano
۰
۰
Cittadella
inprogress
۱۷:۴۵
Bari
۱
۱
Pisa
Finished
۱۵:۳۰
Calcio Lecco
۱
۰
SSC Venezia
inprogress
۱۷:۴۵
  Brazil Baiano U20
Vitoria BA U20
۲
۳
EC Estrela de Marco U20
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Alagoinhas U20
-
-
AD Bahia de Feira U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ypiranga PE U20
-
-
EC Bahia U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Bandirmaspor
۱
۱
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Eyupspor
-
-
Boluspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Giresunspor
۰
۳
Goztepe AS Izmir
inprogress
۱۶:۳۰
  Indonesia Liga 1
Bali United Pusam
۲
۱
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۵:۳۰
Persik Kediri
۱
۱
Persita Tangerang
Finished
۱۱:۳۰
Persib Bandung
۳
۱
Persebaya Surabaya
Finished
۱۱:۳۰
PSS Sleman
۲
۳
Dewa United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kaisar Kyzylorda
۱
۱
FC Atyrau
Finished
۱۲:۳۰
Ordabasy Shymkent
۱
۱
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۵:۰۰
Zhenys
۱
۰
FC Turan
Finished
۱۲:۳۰
Kairat Almaty
۰
۱
FK Aktobe
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga U19
TSV 1860 Munich U19
۳
۴
FC Kaiserslautern U19
Finished
۱۲:۰۰
Hertha BSC Berlin U19
۲
۰
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Karlsruher SC U19
۰
۱
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۴:۳۰
Hansa Rostock U19
۱
۲
RB Leipzig U19
Finished
۱۳:۳۰
FC St. Pauli U19
۲
۳
Werder Bremen U19
inprogress
۱۶:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
SV Sandhausen U19
Finished
۱۲:۳۰
Eintracht Frankfurt U19
۳
۰
FC Augsburg U19
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Monchengladbach U19
۶
۰
Alemannia Aachen U19
Finished
۱۲:۳۰
Viktoria Koln U19
۳
۰
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
SpVgg Greuther Furth U19
۱
۲
Nurnberg U19
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Dortmund U19
۴
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۲:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Supersport United Reserves
۳
۲
Royal AM Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Polokwane City Reserves
۲
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۲
۲
Hills United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Sutherland Sharks U20
۲
۲
Manly United FC U20
Finished
۰۷:۴۵
Hakoah Sydney City East U20
۲
۰
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۰۰
Dunbar Rovers U20
۴
۲
Macarthur Rams U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۱
۲
Manly United FC
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۲
۰
Central Coast Mariners NPL
Finished
۱۲:۴۵
St. George Saints
۱
۰
Hills United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Petroleros de Salamanca
۱
۰
Cafetaleros De Chiapas
Finished
۰۴:۳۰
Inter Playa del Carmen
۱
۰
Lobos ULMX
Finished
۰۲:۳۵
Sporting Canamy
۰
۲
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۲:۳۰
Deportiva Venados
-
-
Montaneses FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Plaza Colonia
۱
۰
CA Rentistas
Finished
۰۱:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Christchurch United
۵
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۰
۴
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Canterbury United
۰
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۵:۳۰
Cashmere Technical
۴
۲
Selwyn United
Finished
۰۶:۱۵
  Czech Republic 4. Liga
MFK Chrudim B
۳
۲
Letohrad
Finished
۱۱:۴۵
SK Benesov
۱
۵
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
FC Chomutov
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
SK Ujezd Praha 4
۱
۱
Brandys Nad Labem
Finished
۱۱:۴۵
SK Hrebec
۱
۴
Louny
Finished
۱۱:۴۵
SK Petrin Plzen
۴
۱
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۳
FK Olympie Brezova
Finished
۱۱:۴۵
SFK Vrchovina
۰
۰
TJ Dalnice Sperice
inprogress
۱۷:۳۰
Novy Jicin
۰
۰
TJ Skatice
inprogress
۱۷:۳۰
FC Spartak Velka Bites
۳
۱
SK Lisen B
inprogress
۱۷:۳۰
Jiskra Rymarov
۰
۰
FK Nove Sady
inprogress
۱۷:۳۰
1. HFK Olomouc
۰
۱
SFK Holesov
inprogress
۱۷:۳۰
Bzenec
۲
۰
Slavicin
inprogress
۱۷:۳۰
Valasske Mezirici
۰
۱
SFC Opava 2
inprogress
۱۷:۳۰
FSC Stara Rise
۰
۲
TJ Sokol Lanzhot
inprogress
۱۷:۳۰
FC Vsetin
-
-
FK Viktorie Prerov
inprogress
۱۷:۳۰
FC Kostelec Na Hane
۰
۰
Sternberk
inprogress
۱۷:۳۰
Hlubina
۲
۰
MFK Vitkovice
inprogress
۱۷:۳۰
  Algeria Youth League
Temouchent U21
۰
۳
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
JSM Tiaret U21
۱
۱
WA Boufarik U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Guir U21
۲
۱۰
ASM Oran U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۳
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
NA Hussein Dey U21
۱
۰
RC Arba U21
Finished
۱۳:۳۰
SKAF Khemis Miliana U21
۱
۰
ES Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
  Bangladesh Premier League
Fortis Limited
۰
۱
Bashundhara Kings
Finished
۱۲:۳۰
Chittagong Abahani
۲
۱
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۳:۱۵
Mohammedan Dhaka
۸
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۱۵
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۲
۱
IFK Mariehamn
Finished
۱۵:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
-
-
IF Gnistan Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Lahti
۱
۱
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۱۶:۴۵
  Finland Kakkonen Lohko C
OTP
۱
۲
Kuopion Elo 1919
Finished
۱۴:۳۰
Jakobstads Bollklubb
۰
۲
JS Hercules
inprogress
۱۶:۳۰
JPS
۱
۱
GBK Kokkola
inprogress
۱۷:۳۰
OPS Oulu
-
-
Narpes Kraft
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Rakow II Czestochowa
۰
۰
Odra Bytom Odrzanski
Finished
۱۴:۰۰
Slask Wroclaw II
۲
۰
Gornik Zabrze II
Finished
۱۳:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۳
۰
Sleza Wroclaw
Finished
۱۵:۳۰
Gornik Polkowice
۲
۱
Gwarek Tarnowskie Gory
inprogress
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Wieczysta Krakow
۴
۱
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۳:۳۰
Swidniczanka Swidnik
۲
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۴:۳۰
Star Starachowice
۰
۰
CKS Chelmianka Chelm
inprogress
۱۸:۰۰
Siarka Tarnobrzeg
-
-
Ks Wiazownica
inprogress
۱۷:۳۰
Wisloka Debica
-
-
Unia Tarnow
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Liga Segunda
FC Penafiel
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۱۳:۳۰
Santa Clara
۰
۰
CD Tondela
inprogress
۱۸:۰۰
SCU Torreense
۰
۳
Uniao Leiria
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Western Knights U20
۱
۳
Olympic Kingsway U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۵
۰
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۴
۰
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۰
۰
Stirling Macedonia U20
inprogress
۰۸:۳۰
  Latvia 1. Liga
Ogre United
۰
۳
JDFS Alberts
Finished
۱۲:۳۰
Riga FC II
۶
۰
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۵:۳۰
Leevon PPK
۴
۲
Marupe
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۲:۰۰
Redlands United
۲
۴
Queensland Lions SC
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۴
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۱:۴۵
  Czech Republic FNL
Vyskov
۱
۱
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۱:۴۵
FK Pribram
-
-
FK MAS Taborsko
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Lisen
-
-
SK Sigma Olomouc 2
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Launceston City
۲
۱
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۱۵
Devonport City
۱
۱
South Hobart
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۴
۲
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۳۰
Souths United
۰
۱
North Star
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۳
۲
Samford Rangers FC
Finished
۱۳:۰۰
Maroochydore Swans FC
۶
۱
Bayside United
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Beaumaris
۱
۲
Altona City
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۳
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۰
۲
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
FC Melbourne Serbia
۱
۰
Doveton
Finished
۱۱:۴۵
  Hungary 1st Division U19
III Keruleti TVE U19
۰
۰
Diosgyori U19
Finished
۱۲:۳۰
Vasas Budapest U19
۳
۲
Puskas Academy U19
Finished
۱۱:۳۰
  Germany 3.Liga
1.FC Dynamo Dresden
۰
۲
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۵:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۲
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1860 Munchen
۱
۱
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
VfB Lubeck
۰
۵
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04
۱
۰
MSV Duisburg
inprogress
۱۸:۰۰
  Bulgaria A PFG
Hebar 1918 Pazardzhik
۰
۱
PFC Ludogorets Razgrad
inprogress
۱۸:۱۵
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۵:۴۵
PFC Levski Sofia
-
-
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  United Arab Emirates UAE Pro League
Hatta Dubai
۱
۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
inprogress
۱۷:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
Shakhtyor Soligorsk
inprogress
۱۶:۳۰
FC Minsk
۱
۱
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۴:۴۰
Slavia Mozyr
-
-
Dinamo Brest
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Skive IF
۲
۱
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۱
۰
Thisted FC
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۵
۰
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۱
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Khon Kaen United
۱
۱
Trat FC
Finished
۱۵:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۴
Buriram United FC
inprogress
۱۶:۳۰
Police Tero FC
۱
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۵:۰۰
  Macao Elite League
CDF Benfica
۹
۲
CD Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۰
۰
Ahlafors IF
Finished
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League
Atromitos U19
۴
۳
Kifisias FC U19
Finished
۱۱:۳۰
Panaitolikos U19
۲
۱
Panserraikos U19
Finished
۱۱:۳۰
Panathinaikos U19
۳
۰
PAS Giannina U19
Finished
۱۵:۰۰
Asteras Tripolis U19
۱
۰
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۱:۳۰
PAOK Salonika U19
۰
۰
OFI Crete U19
inprogress
۱۷:۰۰
  China FA Cup
Dalian Kuncheng
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۰:۳۰
Dezhou Haishan
۱
۳
Taian Tiankuang
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Segenda
۱
۲
Ganzhou Ruishi
Finished
۰۹:۳۰
Shanxi Xiangyu
۱
۴
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۰:۰۰
Changchun Xidu
۰
۵
Shaanxi Union FC
Finished
۱۰:۳۰
Qianxinan Xu Fengtang
۱
۴
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۰:۳۰
Shenzhen Donson
۳
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۰۰
Xi'an Ronghai FC
۰
۴
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Bushan
۰
۱
Rizhao Yuqi
Finished
۱۵:۰۰
  China Jia League
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Jiading
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Escorpiones de Belen
۴
۴
Marineros de Puntarenas
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۳
۲
Leon (W)
Finished
۰۲:۳۰
Atlas (W)
۰
۱
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۴:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Lichtenberg 47
۱
۲
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۴:۳۰
FC Anker Wismar
۶
۲
Rostocker FC
Finished
۱۴:۳۰
  Switzerland Super League
Servette Geneve FC
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Lugano
-
-
Lausanne-Sports
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Yverdon-Sports
-
-
FC Stade Lausanne Ouchy
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  England League Two
Stockport
۲
۱
Accrington Stanley
inprogress
۱۷:۳۰
Crewe Alexandra
۰
۳
Wrexham
Finished
۱۵:۰۰
Mansfield Town
۰
۱
Gillingham
inprogress
۱۷:۳۰
Sutton United FC
۰
۱
Crawley Town
inprogress
۱۷:۳۰
Notts County
۰
۰
Colchester United
inprogress
۱۷:۳۰
Walsall FC
۲
۲
Bradford City
inprogress
۱۷:۳۰
Doncaster Rovers
۰
۲
Barrow FC
inprogress
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۲
۲
Milton Keynes Dons FC
inprogress
۱۷:۳۰
Morecambe FC
۱
۲
Forest Green Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Tranmere Rovers
۲
۰
AFC Wimbledon
inprogress
۱۷:۳۰
Grimsby Town
۰
۰
Swindon Town
inprogress
۱۷:۳۰
Newport County FC
۰
۰
Salford City
inprogress
۱۷:۳۰
  Scotland League Two
Stranraer
۰
۰
Dumbarton
inprogress
۱۷:۳۰
Elgin City
۱
۰
Peterhead
inprogress
۱۷:۳۰
Clyde FC
۱
۱
Stenhousemuir
inprogress
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۰
۱
East Fife
inprogress
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۰
۰
Spartans FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium Super League Women
Genk (W)
۱
۱
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۰۰
  England National League
Altrincham
۱
۰
Oxford City FC
Finished
۱۴:۴۵
Solihull Moors
۱
۰
York City FC
Finished
۱۴:۴۵
Boreham Wood FC
۰
۰
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۴:۴۵
Chesterfield
۳
۲
Maidenhead United
Finished
۱۴:۴۵
Gateshead
۲
۱
Bromley
Finished
۱۴:۴۵
Eastleigh
۰
۳
Halifax Town
Finished
۱۴:۴۵
Woking FC
۳
۰
AFC Fylde
Finished
۱۴:۴۵
Dagenham & Redbridge
۳
۳
Aldershot Town FC
Finished
۱۴:۴۵
Barnet
۴
۱
Kidderminster Harriers
Finished
۱۴:۴۵
Southend United
۱
۲
Rochdale
Finished
۱۴:۴۵
Dorking Wanderers
۳
۴
Hartlepool United
Finished
۱۴:۴۵
Oldham Athletic
۲
۳
Wealdstone FC
Finished
۱۴:۴۵
  Denmark 1st Division Women
Sundby (W)
۱
۱
Varde (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
FC Rosengard
۲
۱
Onsala BK
Finished
۱۴:۳۰
Oskarshamns Aik
۱
۰
Torslanda IK
inprogress
۱۷:۳۰
Eskilsminne IF
۰
۱
Jonkopings Sodra
inprogress
۱۷:۳۰
Lunds BK
۱
۲
FC Trollhaettan
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Floreat Athena
۲
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۱
۱
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights SC
۳
۳
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۳
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۵
۲
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۲
۳
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Netherlands U21 League
Excelsior Maassluis U21
۱
۱
Maastricht U21
Finished
۱۴:۰۰
FC Groningen U21
۱
۱
Feyenoord U21
Finished
۱۵:۳۰
NAC Breda U21
۰
۰
Heerenveen U21
Finished
۱۶:۱۵
  Finland Kakkonen Lohko B
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۳:۳۰
HJS Akatemia
۰
۱
TPV Tampere
inprogress
۱۸:۰۰
EBK
۱
۳
Inter Turku II
inprogress
۱۷:۳۰
VJS Vantaa
۱
۰
FC Honka
inprogress
۱۷:۳۰
  Algeria Cup Women
CS Constantine (W)
۱
۱
Afak Relizane (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Goztepe SK U19
۳
۲
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۶
۲
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۱
۳
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep BB U19
۲
۰
Besiktas JK U19
Finished
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
۲
۱
Boluspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۱
۰
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۲
۱
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Galatasaray SK U19
۵
۱
Adana Demirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbulspor U19
۲
۱
Sivasspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۲
۱
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۲
۱
Ankaraspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bodrumspor U19
۱
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Bandirmaspor U19
۲
۲
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Denizlispor U19
۱
۲
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۱
Eskisehirspor U19
Finished
۱۴:۳۰
Genclerbirligi U19
۸
۰
Bayrampasa U19
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic MSFL
TJ Tatran Bohunice
۰
۱
CSK Uhersky Brod
Finished
۱۱:۴۵
FC Slovan Rosice
۰
۰
Frydek Mistek
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Gosnells City
۱
۵
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۳
۱
Murdoch University Melville
Finished
۱۲:۳۰
Gwelup Croatia SC
۳
۲
UWA Nedlands
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۵
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۰۸:۴۵
Mitchelton (W)
۴
۴
Peninsula Power (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane City (W)
۱
۲
Lions FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۱
۳
Busan I. Park
Finished
۰۸:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۲
Cheongju City FC
Finished
۱۱:۰۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
-
-
Aluminij
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Radomlje
۱
۲
NS Mura
inprogress
۱۶:۳۰
  Belgium First Division B
Anderlecht II
۱
۲
Club Brugge II
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark 3rd Division
BK Frem
۱
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
۰
۰
Vejgaard
Finished
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۰
۱
Holstebro
Finished
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۰
۳
Næsby BK
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Regionalliga Northeast
Eilenburg
۰
۲
FSV Zwickau
Finished
۱۴:۳۰
ZFC Meuselwitz
۲
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۰۰
Greifswalder FC
۲
۰
BSG Chemie Leipzig
inprogress
۱۷:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Samtredia
۰
۰
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۴:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
-
-
Dinamo Tbilisi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kolkheti Poti
-
-
FC Dinamo Batumi
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Duneberger SV
۱
۶
TuRa Harksheide
Finished
۱۴:۳۰
FC Tuerkiye
۶
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۵:۳۰
  Poland II Liga
Olimpia Grudziadz
۱
۰
Wisla Pulawy
Finished
۱۴:۰۰
Sandecja Nowy Sacz
-
-
KS Hutnik Krakow
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Villarreal CF U19
۵
۳
Patacona U19
Finished
۱۳:۳۰
Real Murcia U19
-
-
FC Cartagena U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Poland IV Liga
Korona Kielce II
۱
۰
GKS Rudki
Finished
۱۳:۰۰
  Italy Campionato Primavera 2
AC Pisa U19
۱
۰
Ascoli U19
Finished
۱۲:۳۰
Ternana U19
۱
۲
Crotone U19
Finished
۱۲:۳۰
Napoli U19
۵
۱
US Salernitana U19
Finished
۱۶:۳۰
Udinese U19
۴
۱
Renate U19
Finished
۱۲:۳۰
Spezia U19
۲
۲
Benevento Calcio U19
Finished
۱۲:۴۵
Como U19
۳
۱
Alessandria U19
Finished
۱۶:۰۰
Cesena U19
۴
۰
Bari U19
Finished
۱۲:۴۵
Cosenza Calcio U19
۱
۱
Palermo U19
Finished
۱۵:۳۰
SS Monopoli 1966 U19
۰
۳
Virtus Entella U19
inprogress
۱۶:۳۰
Reggiana U19
۰
۲
LR Vicenza U19
inprogress
۱۶:۳۰
Pescara U19
۳
۰
Perugia U19
Finished
۱۶:۳۰
Brescia U19
۳
۱
Padova U19
inprogress
۱۶:۳۰
Cremonese U19
۲
۲
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۶:۳۰
Albinoleffe U19
۰
۲
Venezia FC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Sudtirol U19
۱
۰
Spal U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Romania Liga 2 Relegation Group B
Chindia Targoviste
۰
۰
CSA Steaua Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
CS Tunari
۱
۲
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۱:۳۰
CSM Slatina
۲
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۳۰
  Romania Liga 2 Relegation Group A
Campionii FC Arges
۰
۱
CSM Scolar Resita
Finished
۱۱:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۰
۱
Unirea Dej
Finished
۱۱:۳۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۴
۰
CSM Alexandria
Finished
۱۱:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Mojo Ketema
۲
۰
Jimma Aba Jifar
Finished
۰۹:۳۰
Ethio Electric SC
۱
۰
Oromia Police FC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۶
۲
Moreton City Excelsior U23
Finished
۰۹:۳۰
Redlands United U23
۰
۵
Queensland Lions U23
Finished
۰۹:۱۵
  Australia Queensland Premier League U23
Ipswich FC U23
۳
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Brisbane Strikers U23
۱
۳
Logan Lightning U23
Finished
۰۹:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۲
۱
Southside Eagles U23
Finished
۱۰:۱۵
Eastern Suburbs U23
۴
۱
Broadbeach United U23
Finished
۱۳:۱۵
Peninsula Power U23
۲
۴
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۹:۴۵
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Gosnells City Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۲
۲
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Ceske Budejovice U19
۲
۳
Slavia Prague U19
Finished
۱۲:۰۰
Dukla Praha U19
۳
۲
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۱:۴۵
FC Pardubice U19
۰
۳
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko U19
۲
۱
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav U19
۲
۳
Sparta Prague U19
Finished
۱۱:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۱
۳
Zbrojovka Brno U19
Finished
۱۲:۳۰
Sigma Olomouc U19
۷
۰
Karvina U19
Finished
۱۲:۳۰
Fastav Zlin U19
۳
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۲:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Allerod FK
۰
۱
Frederikssund IK
Finished
۱۴:۳۰
Odense SK
۱
۰
Norresundby BK
Finished
۱۴:۳۰
Marienlyst
۴
۱
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۰۰
B 1909
۰
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
  Belgium First Division A - Conference Group
KAA Gent
-
-
KV Mechelen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
۰
۰
K. Sint-Truidense
inprogress
۱۷:۳۰
KVC Westerlo
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Croatia HNL
NK Osijek
-
-
NK Istra 1961 Pula
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
-
-
HNK Hajduk Split
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
  Germany Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۴
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۴:۳۰
TSV Havelse
۱
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Superettan
Skovde AIK
۱
۰
Trelleborgs FF
Finished
۱۴:۳۰
Sandvikens IF
۱
۰
Osters IF
Finished
۱۴:۳۰
Utsiktens BK
۱
۰
GIF Sundsvall
inprogress
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۱
۱
Orgryte IS
inprogress
۱۶:۳۰
  Czech Republic 1st Division Women
AC Sparta Prague (W)
۲
۱
FC Slovacko (W)
Finished
۱۴:۳۰
SK Slavia Prague (W)
۴
۲
FC Slovan Liberec (W)
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
۳
۲
FC Banik Ostrava (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Viktoria Plzen (W)
۳
۴
SK DFO Pardubice (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Liga 3
Sporting Covilha
۱
۲
Sporting Braga B
Finished
۱۳:۳۰
FC Alverca
-
-
Felgueiras 1932
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Academica de Coimbra
۰
۰
Lusitania Lourosa
inprogress
۱۷:۳۰
Varzim SC
-
-
Atletico Clube de Portugal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
AFC Eskilstuna
۳
۳
Assyriska Foreningen
Finished
۱۴:۳۰
Friska Viljor
۲
۴
United IK Nordic
Finished
۱۳:۳۰
IF Karlstad
۰
۲
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۱۷:۳۰
Sollentuna Utd FF
۰
۱
FBK Karlstad
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria Landesliga
Helfort 15
۲
۱
FC Stadlau
Finished
۱۳:۳۰
St. Jakob/Ros
۳
۲
VST Volkermarkt
inprogress
۱۷:۰۰
Ufc Siezenheim
۲
۱
Union Henndorf
Finished
۱۵:۳۰
Sportunion Mauer
۴
۲
SC Red Star Penzing
Finished
۱۵:۳۰
Heiligenkreuz
۱
۰
UFC Fehring
inprogress
۱۷:۳۰
FV Austria XIII
۲
۲
SK Slovan Hac
inprogress
۱۷:۳۰
SVG Bleiburg
۱
۰
SV Kraig
inprogress
۱۷:۳۰
SV Donau Klagenfurt
۱
۱
SC Landskron
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
Slovan Bratislava (W)
۱
۳
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۲:۳۰
SKF Zilina (W)
۲
۴
FC Tatran Presov (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Petrzalka (W)
-
-
FK AS Trencin (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FK Dukla Banska Bystrica U19
۲
۱
FC Vion Zlate Moravce U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Pohronie U19
۳
۰
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga IV
CS Flacara Parta
۲
۳
CS Sinandrei Carani
Finished
۱۱:۳۰
CSO Teleajenul Valeni de Munte
۴
۰
CS Brazi
Finished
۱۱:۳۰
  Philippines PFL
Don Bosco Garelli
۴
۲
Mendiola FC
Finished
۱۰:۳۰
Tuloy
۱
۷
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
۰
۵
Taguig FC
Finished
۱۶:۰۰
  Uruguay Primera Division
Danubio
۱
۱
Cerro Largo FC
inprogress
۱۶:۳۰
Boston River
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belgium First Division A - Championship Group
Racing Genk
-
-
RSC Anderlecht
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Bahrain 2nd Division
Bahrain SC
-
-
Malkiya Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Umm Al Hassam
-
-
Budaiya
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
۲
۰
Hapoel Haifa
inprogress
۱۷:۳۰
Maccabi Petach Tikva
-
-
Hapoel Tel-Aviv
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Maccabi Bnei Raina
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Maccabi Netanya
-
-
Hapoel Katamon Jerusalem
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Maccabi Haifa FC
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Scotland League One
Stirling Albion
۰
۰
Queen of the South
inprogress
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۲
۲
Kelty Hearts
inprogress
۱۷:۳۰
Montrose
۱
۱
Hamilton Academicals FC
inprogress
۱۷:۳۰
FC Edinburgh
۱
۱
Annan Athletic
inprogress
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
Power Dynamos
۰
۲
Nkana FC
inprogress
۱۶:۳۰
Nkwazi
۱
۱
Forest Rangers
inprogress
۱۶:۳۰
  Portugal U19 League
Braga U19
۱
۰
Famalicao U19
Finished
۱۳:۳۰
Academica de Coimbra U19
-
-
Estoril U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Belenenses U19
-
-
Alverca U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Lusitania U19
۱
۱
Beira Mar U19
Finished
۱۴:۳۰
Alcanenense U19
-
-
GD Alcochetense U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal U19
-
-
Torreense U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Farense U19
-
-
Sporting Lisbon U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Sanjoanense U19
-
-
SC Salgueiros U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vizela U19
-
-
Boavista U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gil Vicente U19
-
-
Rio Ave U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SL Benfica U19
-
-
Vitoria Guimaraes U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Chaves U19
-
-
FC Paços de Ferreira U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Tondela U19
-
-
CD Mafra U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Maritimo U19
-
-
Lusitania Lourosa U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AVS Futebol SAD U19
-
-
SC Vianense U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Amora FC U19
-
-
Clube Oriental Lisboa U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Olympiacos Piraeus B
۱
۱
Diagoras Rodos
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Brondby (W)
۱
۱
Koge (W)
Finished
۱۴:۳۰
Naestved HG (W)
۱
۱
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۰
۰
Odense Q (W)
Finished
۱۵:۳۰
Osterbro IF (W)
۱
۱
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Thailand Thai League 3
Maha Sarakham SBT
۲
۰
Phattalung FC
Finished
۱۴:۳۰
  Austria Regionalliga West
SCR Altach II
۱
۱
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
۱۴:۱۵
SV Austria Salzburg
۲
۰
SC Rothis
inprogress
۱۷:۳۰
  Switzerland U19 League
BSC Young Boys Bern U19
۴
۳
FC Luzern U19
Finished
۱۴:۰۰
FC Zurich U19
۶
۳
Servette U19
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۲
۱
Broadbeach United
Finished
۱۱:۰۰
Ipswich FC
۴
۲
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Strikers
۴
۱
Logan Lightning
Finished
۱۱:۳۰
Moreton City Excelsior FC 2
۳
۱
Southside Eagles
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Vard Haugesund
۱
۱
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۵:۳۰
Brattvag
۲
۰
Notodden FK
Finished
۱۶:۰۰
Flekkeroy IL
۲
۱
Kvik Halden FK
inprogress
۱۷:۳۰
Lysekloster
۲
۱
FK Arendal
Finished
۱۴:۳۰
  Africa CAF Champions League
TP Mazembe Englebert
۰
۰
Al Ahly Cairo
inprogress
۱۶:۳۰
Esperance Tunis
-
-
Mamelodi Sundowns FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Koninklijke HFC
۱
۲
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
Quick Boys
۱
۱
Kozakken Boys
inprogress
۱۶:۳۰
GVVV Veenendaal
۲
۱
VV Noordwijk
Finished
۱۶:۰۰
Amsterdam FC
۲
۱
Katwijk
inprogress
۱۶:۳۰
Sparta Rotterdam Reserves
۱
۱
SV Spakenburg
inprogress
۱۷:۰۰
Scheveningen
۲
۲
HHC Hardenberg
Finished
۱۶:۰۰
Rijnsburgse Boys
۱
۱
ACV Assen
inprogress
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Dire Dawa
۱
۰
Shashemene Kenema City
inprogress
۱۶:۳۰
Wolaita Dicha FC
-
-
Kedus Giorgis
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
Perak
۲
۳
Selangor FC
inprogress
۱۶:۳۰
Albirex Niigata Singapore FC
۳
۰
Geylang United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
FC U Craiova 1948
۰
۰
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۱۸:۰۰
Politehnica Iasi
۳
۱
SC FC Voluntari SA
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
SGV Freiberg
۱
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
FC Homburg 08
۲
۰
TUS Koblenz
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۵
۰
TSG Balingen
Finished
۱۵:۳۰
FC Astoria Walldorf
۴
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۲
۱
VfR Aalen
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Team Vaud Lausanne II
۲
۲
FC Portalban-Gletterens
inprogress
۱۶:۳۰
Hongg
۰
۰
FC Wettswil-Bonstetten
inprogress
۱۷:۳۰
Monthey
-
-
FC La Sarraz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Echallens
-
-
CS Chenois
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Vevey United
-
-
Meyrin
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Kosova
-
-
FC Tuggen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  South Africa 1st Division
JDR Stars
۰
۰
Venda Football Academy FC
inprogress
۱۶:۳۰
Platinum City Rovers
۱
۳
Milford FC
inprogress
۱۶:۳۰
University of Pretoria Students
۰
۱
Magesi FC
inprogress
۱۶:۳۰
Upington City
۱
۰
Black Leopards
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia FNL
Torpedo Moskva
-
-
Arsenal Tula
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Energiya Khabarovsk
۳
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۰۷:۳۰
FC Tyumen
۰
۳
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۲:۰۰
Akron Tolyatti
۶
۰
PFC Kuban
inprogress
۱۶:۳۰
FK Leningradets
۰
۲
FK Sokol Saratov
inprogress
۱۶:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۱
FC Dynamo Makhachkala
inprogress
۱۷:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۰
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
inprogress
۱۷:۳۰
Alania Vladikavkaz
۰
۰
FC Volgar Astrakhan
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Husqvarna FF
۲
۱
Laholms FK
Finished
۱۵:۳۰
Bergdalens IK
۱
۳
Jonsereds IF
Finished
۱۴:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Laci
۱
۲
KF Egnatia
inprogress
۱۶:۳۰
KF Partizani Tirana
-
-
Dinamo Tirana
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV Schwaben Augsburg
۲
۲
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۳
۳
FC Deisenhofen
Finished
۱۵:۳۰
FC Ismaning
۲
۲
TSV 1865 Dachau
Finished
۱۶:۰۰
SV Kirchanschoring
۰
۱
TSV Nordlingen
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Sonthofen
۱
۱
Turkspor Augsburg
inprogress
۱۷:۰۰
FC Pipinsried
۱
۱
TSV Kottern
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Madrid U19
۴
۰
Fuenlabrada U19
Finished
۱۳:۳۰
CF Rayo Majadahonda U19
۰
۱
AD Alcorcon U19
inprogress
۱۸:۰۰
UD San Sebastian de los Reyes U19
-
-
Atletico Madrid U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  England Super League Women
Bristol City (W)
۰
۱
Liverpool (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga 2 Championship Group
CS Corvinul Hunedoara
۲
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۲
۱
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۱۵
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۱
FFSA NTC (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۴
۲
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۱
۲
Unia Swarzedz
Finished
۱۳:۳۰
KTS-K Luzino
۰
۱
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۳:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
-
-
Pogon Szczecin II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۲
Stolem Gniewino
inprogress
۱۶:۳۰
Notec Czarnkow
۲
۳
Flota Swinoujscie
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga Women
SG Essen (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۱۳:۳۰
Eintracht Frankfurt (W)
۴
۱
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB II
Nyiregyhaza Spartacus FC
۳
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Verbandsliga
SV Schott Jena
۰
۳
FC Wacker 1914 Teistungen
Finished
۱۴:۳۰
TB Jahn Zeiskam 1896
۱
۰
FC Bienwald Kandel
inprogress
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
NK Siroki Brijeg
۴
۱
FK Igman Konjic
Finished
۱۵:۰۰
FK Sarajevo
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Sloga Doboj
۰
۰
HSK Zrinjski Mostar
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Gjovik-Lyn
۰
۱
Strindheim IL
Finished
۱۵:۳۰
Stjordals Blink
۴
۲
Follo Fotball Ski
inprogress
۱۶:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
MVV Maastricht
-
-
Willem II Tilburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
FC Groningen
-
-
Cambuur Leeuwarden
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
ADO Den Haag
۰
۰
FC Eindhoven
inprogress
۱۸:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۴
۳
FK Cukaricki Stankom
Finished
۱۵:۳۰
FK TSC Backa Topola
۳
۲
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۱۶:۳۰
  England Super League 2 Women
Blackburn Rovers (W)
۱
۰
Watford (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Jippo Joensuu
۱
۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
inprogress
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۰
۱
FF Jaro
inprogress
۱۶:۳۰
Jarvenpaan Palloseura
۳
۱
PK-35 Helsinki
inprogress
۱۶:۳۰
FC TPS Turku
۱
۰
Mikkelin Palloilijat MP
inprogress
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Pogon Szczecin
۰
۲
Piast Gliwice
inprogress
۱۶:۳۰
KS Ruch Chorzow
-
-
Widzew Lodz
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Zaglebie Lubin SSA
-
-
Jagiellonia Bialystok SSA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Nardo FK Trondheim
۴
۰
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB I
Puskas FC Academy
۵
۰
Paksi FC
Finished
۱۶:۰۰
Diosgyor VTK
-
-
Debreceni VSC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Poland Ekstraliga Women
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۶
۱
KKPK Medyk Konin (W)
Finished
۱۶:۰۰
AZS UJ Krakow (W)
۲
۳
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۴:۳۰
GKS Katowice (W)
۵
۱
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۲
۲
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
SV Meppen II
۰
۱
Eintracht Celle
Finished
۱۵:۳۰
FSV Schoningen
۲
۰
Blau-Weiss Bornreihe
Finished
۱۵:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۳
۰
SSV Vorsfelde
Finished
۱۵:۳۰
STK Eilvese
۱
۲
1 FC Germ Egestorf/Langreder
inprogress
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Greuther Furth II
۲
۱
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۰
۲
Nurnberg II
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Ansbach
۰
۲
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Aubstadt
۰
۲
FV Illertissen
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga West
1. FC Koln II
۰
۳
SSVg Velbert
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Duren
۲
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۲
۳
SC Wiedenbruck
Finished
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
-
-
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07 II
۰
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۵:۳۰
FC Bocholt 1900
۵
۰
Rot-Weiss Ahlen
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Xerez Deportivo FC U19
۳
۱
UCD Canada Atletico U19
Finished
۱۴:۴۵
Seneca U19
۲
۱
Sporting Atletico U19
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۱
۵
Acodetti U19
Finished
۱۴:۳۰
Fundacion Tenerife U19
۰
۰
SD San Jose U19
Finished
۱۴:۳۰
CD Julio Suarez U19
-
-
CD Sobradillo U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Norway Toppserien Women
Roa (W)
۰
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۴:۳۰
Asane Fotball (W)
۰
۳
SK Brann (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kolbotn (W)
۰
۰
Rosenborg BK (W)
inprogress
۱۸:۱۵
Arna-Bjørnar (W)
۱
۲
Stabaek IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Motorlet Praha
۰
۳
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۱:۴۵
FK Prepere
۲
۰
FC Kolin
Finished
۱۲:۰۰
TJ Prestice
۳
۱
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۶:۰۰
Slovan Velvary
-
-
TJ Sokol Zapy
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
-
-
FK Pardubice B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
1. FC Karlovy Vary
-
-
Sokol Hostoun
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Mount Gravatt Hawks
۶
۲
North Pine
Finished
۱۱:۳۰
Western Spirit
۱
۵
Virginia United
Finished
۱۰:۴۵
  Australia NPL South Australia
Campbelltown City
۰
۴
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۳
۲
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۰
۰
Puebla U23
Finished
۰۳:۱۵
  Netherlands Eredivisie Women
Ajax Amsterdam (W)
۰
۰
AZ Alkmaar (W)
Abandoned
۱۵:۳۰
PSV Eindhoven (W)
۱
۰
SC Heerenveen (W)
inprogress
۱۸:۰۰
PEC Zwolle (W)
۲
۰
Telstar (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Lebanon Cup
Al Ahli Nabatieh
۰
۱
Tripoli SC
inprogress
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Young Africans
۲
۰
Simba SC
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Rio Cup U20
Flamengo RJ U20
۰
۱
Vasco da Gama U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۴
۱
Olimpia Zambrow
inprogress
۱۶:۳۰
Mlawianka Mlawa
۱
۰
MMKS Concordia Elblag
inprogress
۱۷:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۰
۱
Pelikan Lowicz
inprogress
۱۷:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
-
-
Bron Radom
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Unia Skierniewice
-
-
Legia Warsaw II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
KS Warta Sieradz
-
-
Legionovia Legionowo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Victoria Sulejowek
-
-
Jagiellonia Bialystok II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
GKS 71 Tychy
۱
۳
Resovia Rzeszow
inprogress
۱۶:۳۰
Gornik Leczna
-
-
Lechia Gdansk
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
OKS Odra Opole
-
-
Chrobry Glogow
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Faroe Islands Premier League
KI Klaksvík
-
-
B68 Toftir
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  England National League North
Blyth Spartans FC
۰
۴
Brackley Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Rushall Olympic
۰
۰
Warrington Town
inprogress
۱۷:۳۰
Gloucester City FC
۱
۰
Scunthorpe United
inprogress
۱۷:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۱
۰
Buxton
inprogress
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
۱
۰
Kings Lynn
inprogress
۱۷:۳۰
Scarborough Athletic
۰
۱
Alfreton Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Chester FC
۰
۰
Darlington
inprogress
۱۷:۳۰
South Shields
۲
۰
Southport FC
inprogress
۱۷:۳۰
Hereford FC
۰
۰
Boston United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Bishop's Stortford
۰
۰
Curzon Ashton
inprogress
۱۷:۳۰
Peterborough Sports
۰
۲
Chorley
inprogress
۱۷:۳۰
Banbury United FC
۰
۱
Tamworth FC
inprogress
۱۷:۳۰
  France National 2, Group D
Haguenau
۰
۲
US Creteil
inprogress
۱۷:۳۰
Feignies Aulnoye
-
-
Colmar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
-
-
Fleury Merogis
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Auxerre II
-
-
Olympique St Quentin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Vorskla Poltava
-
-
Kolos Kovalivka
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Chornomorets Odessa
۱
۲
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۶:۰۰
  Algeria Ligue 1
Paradou AC
-
-
MC El Bayadh
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  South Africa Premier League
Sekhukhune United
-
-
Cape Town Spurs
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Golden Arrows
۱
۱
Royal AM
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Anagennisi Artas
۱
۰
Trikala 1963
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga 1 Women
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۰
۱
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۲
۱
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۵:۳۰
Siauliai FA
۰
۰
DFK Dainava Alytus
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Gamle Oslo
۲
۲
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Skeid 2
۱
۴
Flint
Finished
۱۵:۳۰
Asker Fotball
۶
۱
Frigg
Finished
۱۶:۳۰
Baerum SK Sandvika
۵
۳
Askollen
Finished
۱۶:۳۰
  Seychelles Premier League
St Michel United
۱
۰
Anse Reunion FC
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
FC Espoo
۱
۲
Toukolan Teras
Finished
۱۵:۳۰
FC Loviisa
۰
۵
Valtti
Finished
۱۳:۳۰
TuPS
۰
۳
PuiU Helsinki
Finished
۱۵:۳۰
HIFK
۰
۳
HPS
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
VfB Marburg
۰
۰
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۵:۳۰
Giessen Teutonia
۱
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۵:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۴
۱
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۵:۳۰
KSV 1964 Baunatal
-
-
SC Waldgirmes
Finished
۱۶:۰۰
FC Hanau 93
۱
۱
TUS Dietkirchen
inprogress
۱۶:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۱
۰
RW Walldorf
inprogress
۱۷:۳۰
  England Professional Development League
Swansea City U21
۳
۱
Bristol City U21
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 2
Nakhon Ratchasima
۳
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۵:۰۰
Phrae United
۰
۱
Ayutthaya United FC
Finished
۱۴:۰۰
Pattaya United FC
۳
۱
Chanthaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Si United
۵
۲
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Scottish FA Cup
Aberdeen FC
۳
۴
Celtic FC
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Mindil Aces
۵
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۴:۰۰
Darwin Hearts
۲
۰
University Azzurri FC
Finished
۱۰:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
SK Sprint-Jeloy
۰
۳
Skjervoy
Finished
۱۴:۰۰
FK Fyllingsdalen
-
-
Mjølner
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Denmark 1st Division
Hobro
۱
۲
FC Fredericia
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Catanzaro Calcio 2011 U19
۰
۰
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۲:۳۰
Vis Pesaro U19
۲
۲
Juve Stabia U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۷:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۰
۰
Newcastle Olympic Reserves
Cancelled
۰۹:۰۰
  Norway 1. Division
Levanger FK
۰
۲
Kongsvinger IL
inprogress
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۰
Bryne FK
inprogress
۱۷:۳۰
Sogndal IL
۰
۰
Moss
inprogress
۱۷:۳۰
IK Start Kristiansand
۱
۰
Sandnes Ulf
inprogress
۱۷:۳۰
Ranheim Trondheim
۰
۱
Asane IL Ulset
inprogress
۱۷:۳۰
Egersund IK
۲
۱
Aalesunds FK
inprogress
۱۷:۳۰
  Uganda Premier League
Bul FC
۲
۰
Express FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
NJS
۰
۲
Lahden Reipas
inprogress
۱۶:۳۰
FC Futura
۳
۷
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۶:۳۰
FC Kiffen
۰
۱
Atlantis H II
inprogress
۱۸:۰۰
  Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۲
۰
AIK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Vaxjo (W)
۱
۰
KIF Orebro (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Alingsas FC United (W)
-
-
KIF Orebro (W)
Cancelled
۱۶:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
-
-
Mallbackens IF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Jitex Molndal (W)
-
-
Bollstanas SK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Kettering Town FC
۱
۰
Coalville Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Needham Market
۰
۱
Mickleover Sports
inprogress
۱۷:۳۰
Barwell FC
۱
۲
Redditch United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Stratford Town
۰
۱
Bromsgrove Sporting
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Sudbury
۱
۱
Long Eaton United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Leiston Football Club
۰
۰
Leamington FC
inprogress
۱۷:۳۰
Halesowen Town FC
۲
۳
St Ives Town
inprogress
۱۷:۳۰
Stamford
۱
۰
Hitchin Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Telford United
۱
۰
Berkhamsted FC
inprogress
۱۷:۳۰
Stourbridge FC
۰
۰
Royston Town
inprogress
۱۷:۳۰
  England National League South
Worthing FC
۳
۲
Weston-super-Mare FC
inprogress
۱۷:۳۰
Taunton Town
۰
۰
Hemel Hempstead Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Dartford FC
۱
۰
Truro City FC
inprogress
۱۷:۳۰
Aveley
۱
۰
Bath City
inprogress
۱۷:۳۰
Slough Town FC
۰
۰
Welling United
inprogress
۱۷:۳۰
Tonbridge Angels FC
۰
۱
St. Albans City
inprogress
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۲
۱
Hampton & Richmond Borough
inprogress
۱۷:۳۰
Braintree Town FC
۱
۱
Eastbourne Borough FC
inprogress
۱۷:۳۰
Dover Athletic FC
۰
۲
Yeovil Town
inprogress
۱۷:۳۰
Torquay United
۴
۰
Havant & Waterloville FC
inprogress
۱۷:۳۰
Chippenham Town FC
۰
۱
Chelmsford City
inprogress
۱۷:۳۰
Weymouth FC
۱
۱
Farnborough FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga B
JK Tulevik Viljandi
-
-
Nomme Kalju II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Johvi FC Phoenix
۲
۵
FC Kuressaare II
Finished
۱۵:۳۰
Tartu Kalev
-
-
Laanemaa JK Haapsalu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovakia Super Liga
FC Vion Zlate Moravce
-
-
FC Dukla Banska Bystrica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
DAC Dunajska
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
-
-
MFK Skalica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Podbrezova
۰
۱
MSK Zilina
inprogress
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
Würzburger FV
۰
۳
SC Eltersdorf
inprogress
۱۶:۳۰
SSV Jahn Regensburg II
۳
۰
1. SC Feucht
inprogress
۱۷:۳۰
DJK Gebenbach
۴
۰
SV Fortuna Regensburg
Finished
۱۵:۳۰
VfB Eichstatt
۲
۳
SpVgg Bayern Hof
Finished
۱۵:۳۰
SV Donaustauf
۰
۵
ASV Neumarkt
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۳
۱
DJK Ammerthal
inprogress
۱۷:۳۰
ASV Cham
۰
۱
TSV Abtswind
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Real Sociedad B
۱
۰
CF Fuenlabrada
inprogress
۱۷:۳۰
CE Sabadell
-
-
UE Cornella
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Teruel
-
-
Sestao River Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Deportivo La Coruna
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rayo Majadahonda
-
-
Sociedad Deportivo Tarazona
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
GS Apollon Smyrnis
۰
۱
Ellopiakos
inprogress
۱۶:۳۰
Atsalenios FC
۱
۰
Episkopi FC
inprogress
۱۶:۳۰
Almyros
۱
۰
Fostiras FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۶
۱
Tuggeranong United U23
Finished
۰۵:۴۵
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
MTSV Hohenwestedt
۱
۳
Dornbreite
inprogress
۱۶:۳۰
TSB Flensburg
۳
۳
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
Heider SV
۳
۰
TSV Bordesholm
Finished
۱۵:۳۰
Union Neumuenster
۱
۶
SV Todesfelde
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۹:۰۰
Valentine Phoenix
۰
۰
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Cooks Hill United
۰
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۰:۰۰
  Bulgaria Premier League Women
NSA Sofia (W)
۲
۱
LP Super Sport Sofia (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Victoria State League 1
South Springvale
۴
۰
Casey Comets
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FV Ravensburg
۲
۲
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۵:۳۰
Offenburger FV
۱
۲
Goeppinger SV
Finished
۱۶:۰۰
TSV Essingen
۳
۱
TSG Backnang
inprogress
۱۷:۰۰
FC 1908 Villingen
۳
۰
SSV Reutlingen 05
inprogress
۱۷:۰۰
FC Holzhausen
۳
۱
FSV Hollenbach
Finished
۱۵:۳۰
FC Normannia Gmund
۳
۱
SV Oberachern
Finished
۱۵:۳۰
FSV 08 Bissingen
۱
۰
Denzlingen
inprogress
۱۷:۰۰
  Slovakia 2. Liga
FK Spisska Nova Ves
۳
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۵:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۱
Matador Puchov
inprogress
۱۸:۰۰
KFC Komarno
۲
۰
FK Samorin
inprogress
۱۶:۳۰
FK Humenne
۰
۰
FC Petrzalka 1898
inprogress
۱۸:۰۰
Tatran Presov
۲
۰
Povazska Bystrica
inprogress
۱۸:۰۰
OFK Malzenice
۰
۰
MFK Dolny Kubin
inprogress
۱۸:۰۰
  Austria 2. Liga
SV Stripfing/Weiden
۲
۲
FC Dornbirn
Finished
۱۶:۰۰
  Finland Ykkonen
EPS
۲
۰
VIFK Vaasa
inprogress
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۲
۳
JJK Jyvaskyla
inprogress
۱۶:۳۰
KPV Kokkola
۲
۱
FC Vaajakoski
inprogress
۱۶:۳۰
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۱
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Ts Woltmershausen
۳
۴
SV Hemelingen
Finished
۱۴:۳۰
OSC Bremerhaven
۲
۰
Brinkumer SV
Finished
۱۴:۳۰
SV Werder Bremen II
۵
۰
Leher Bremerhaven
Finished
۱۵:۳۰
TuRa Bremen
۰
۳
SC Vahr Blockdiek
Finished
۱۵:۳۰
Aumund-Vegesack
-
-
KSV Vatan Sport Bremen
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۲
۴
FK Karlskrona
Finished
۱۵:۳۰
IFK Simrishamn
۲
۳
Osterlen FF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Trelleborg FK
۲
۲
Kristianstad FC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lucksta IF
۳
۱
Taftea IK
Finished
۱۵:۳۰
Kiruna IF
۲
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۳:۳۰
Froso IF
۰
۳
Bodens BK
inprogress
۱۴:۳۰
Ytterhogdals IK
۴
۱
Gottne IF
Finished
۱۵:۳۰
Bergnasets AIK
۰
۲
TEAM TG FF
Finished
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
۳
۱
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۵:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Coleraine FC
۰
۱
Crusaders FC
inprogress
۱۷:۳۰
Ballymena United FC
۲
۰
Newry City
inprogress
۱۷:۳۰
Carrick Rangers
۲
۱
Loughgall
inprogress
۱۷:۳۰
Cliftonville FC
۱
۰
Glentoran FC
inprogress
۱۷:۳۰
Dungannon Swifts
۱
۰
Glenavon FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
HK Kopavogur
۰
۰
FH Hafnarfjordur
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Legnago Salus
-
-
US Alessandria 1912
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Fiorenzuola
-
-
Padova
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
AC Renate
-
-
Giana Erminio
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
US Pergolettese
-
-
Albinoleffe
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Atalanta U23
-
-
AC Pro Sesto
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Pro Patria
-
-
Virtus Verona
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Triestina Calcio
-
-
Novara
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Vicenza
-
-
AC Trento
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Pro Vercelli
-
-
F.C. Arzignano Valchiampo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Lumezzane
-
-
Mantova
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Morocco Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
-
-
HUSA Agadir
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
-
-
Fath Union Sportive Rabat
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
-
-
Chabab Mohammedia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Masafi
۰
۰
Masfout Club
inprogress
۱۷:۲۵
Gulf United FC
۰
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۷:۲۵
Gulf Heroes FC
-
-
Dubai United FC
inprogress
۱۷:۳۰
AL Dhafra
۱
۰
Dubai City FC
inprogress
۱۷:۳۵
  Greece Super League
OFI FC
-
-
Volos NFC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Asteras Tripolis
-
-
Panetolikos FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
PAE APS Atromitos Athens
-
-
A.E. Kifisia F.C.
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Aland United (W)
-
-
Ilves Tampere (W)
inprogress
۱۷:۳۰
HPS (W)
۱
۲
KuPs Palloseura (W)
inprogress
۱۶:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۰
۱
HJK Helsinki (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
UD Santa Marta
۰
۰
CD Laguna
inprogress
۱۸:۰۰
Ponferradina B
۰
۰
CA Bembibre
inprogress
۱۸:۱۵
CD Mirandes B
-
-
CF Palencia Cristo Atletico
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Burgos Promesas
-
-
Cultural Leonesa B
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Djibouty Division 1
SDC Group Hopital Balbala FC
۰
۰
CF Gendarmerie Nationale
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
UDC Txantrea
۱
۰
Club Deportivo Oberena
inprogress
۱۸:۰۰
CD Cortes
-
-
Avance Ezcabarte
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Dravograd
۰
۰
NK Zavrc
inprogress
۱۸:۰۰
  Slovakia 3. Liga West
RSC Hamsik Academy
۱
۰
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
inprogress
۱۸:۰۰
  Slovakia 3. Liga East
Partizan Bardejov
۰
۰
TJ Tatran Oravske Vesele
inprogress
۱۸:۰۰
MSK Namestovo
۰
۰
MFK Vranov nad Topl'ou
inprogress
۱۸:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
Union Gurten
۰
۰
SC Sparkasse Elin Weiz
inprogress
۱۷:۳۰
St. Anna
-
-
LASK Linz II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Montenegro 2. CFL
FK Lovcen
۰
۰
Berane
inprogress
۱۸:۰۰
Igalo
۰
۰
FK Kom
inprogress
۱۸:۰۰
FK Grbalj Radanovici
۰
۱
FK Otrant-Olympic
inprogress
۱۸:۰۰
  Croatia 3. NL
RNK Split
۰
۰
HNK Zmaj Makarska
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Condal CF
۰
۰
Caudal Deportivo de Mieres
inprogress
۱۸:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
Sloboda Mrkonjic Grad
-
-
Sutjeska Foca
inprogress
۱۸:۰۰
FK BSK Banja Luka
۰
۰
FK Ljubic Prnjavor
inprogress
۱۸:۰۰
Famos Vojkovici
۰
۰
Radnik Bijeljina
inprogress
۱۸:۰۰
FK Laktasi
۰
۰
Velez Nevesinje
inprogress
۱۸:۰۰
FK Borac Kozarska Dubica
-
-
FK Slavija Sarajevo
inprogress
۱۸:۰۰
FK Leotar Trebinj
۰
۰
FK Romanija Pale
inprogress
۱۸:۰۰
FK Drina Zvornik
۰
۰
Rudar Prijedor
inprogress
۱۸:۰۰
FK Rudar Kakanj
-
-
Gradina Srebrenik
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Sloboda Tuzla
-
-
Radnik Hadzici
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Bratstvo Gracanica
-
-
FK Gornji Rahic
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Nykopings BIS
۱
۱
IFK Haninge
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Monsoon FC
۱
۰
EC Pelotas
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Pontevedra B
۱
۱
Bergantinos CF
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
Boca Juniors (W)
۱
۰
Newell's Old Boys (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Ferro Carril Oeste (W)
-
-
Platense (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Italy U19 Campionato Nazionale
ASD Trastevere U19
۱
۰
Romana FC U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Ezeiza
۰
۰
Nautico Hacoaj
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۰
۰
SD Compostela
inprogress
۱۷:۳۰
Coruxo CF
-
-
Deportivo Fabril
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Santanyi
-
-
Binissalem
inprogress
۱۷:۳۰
CF Platges de Calvia
۰
۰
Ibiza Islas Pitiusas
inprogress
۱۸:۰۰
  Angola Girabola
Sagrada Esperanca
۱
۱
CD Lunda-Sul
inprogress
۱۷:۳۰
  North Macedonia First League
Bregalnica Stip
۰
۰
Rabotnicki Skopje
inprogress
۱۷:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
AB Argir
۰
۰
B36 Torshavn II
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria Bundesliga
SC Rheindorf Altach
-
-
FC Blau-Weiss Linz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
-
-
SC Austria Lustenau
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Austria Wien
-
-
WSG Wattens Swarovski Tirol
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Castellon B
۱
۰
Burriana
inprogress
۱۷:۳۰
CD Roda
۲
۰
Utiel
inprogress
۱۷:۳۰
  North Macedonia Second League
FK Karaorman
-
-
Pobeda Prilep Junior
inprogress
۱۷:۳۰
Aresimi 1973
-
-
Besa Doberdoll
inprogress
۱۷:۳۰
FK Skopje
۱
۰
FK Teteks
inprogress
۱۷:۳۰
FK Vardar Negotino
-
-
Bashkimi
inprogress
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
Balzers
۰
۲
AC Taverne
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Nacao U20
۰
۰
Avai U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Fuzinar Ravne
-
-
ND Gorica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Bilje
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Algeciras CF
-
-
Antequera CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sanluqueno
-
-
Recreativo de Huelva
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division Women
Union Espanola (W)
-
-
Colo Colo (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
Zulte-Waregem II
-
-
Voorde Appelterre
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
KSV Oudenaarde
-
-
KM Torhout 1992
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Bulgaria B PFG
Dobrudzha Dobrich
۱
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
inprogress
۱۷:۳۰
Strumska Slava
۱
۱
PFC Spartak Varna
inprogress
۱۷:۳۰
PFC Montana 1921
۰
۱
Belasitsa Petrich
inprogress
۱۷:۳۰
FC Chernomorets Balchik
۱
۰
FK Bdin Vidin
inprogress
۱۷:۳۰
PFC Litex Lovech
۰
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
inprogress
۱۷:۳۰
PFC Spartak Pleven
۰
۰
Sportist Svoge
inprogress
۱۷:۳۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
-
-
Louisville City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Serie A
Fluminense RJ
-
-
Vasco da Gama RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
SS Cavese
-
-
Cynthialbalonga
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Brazil Paranaense U20
Coritiba U20
-
-
Patriotas FC U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Ireland First Division
Longford Town
-
-
Cork City FC
Abandoned
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Corinthians U20
-
-
Sao Caetano U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
-
-
Gremio Osasco Audax EC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bragantino U20
-
-
Capivariano FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
-
-
Ibrachina U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santos FC U20
-
-
Maua FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KSC Lokeren-Temse
-
-
Royal Excelsior Virton
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Royal Antwerp II
-
-
Royal Knokke FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hoogstraten VV
-
-
Sint-Eloois-Winkel
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
RAAL La Louviere
-
-
KAA Gent II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Charleroi II
-
-
ROC de Charleroi-Marchienne
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  France National 2, Group A
AS Cannes
-
-
Toulon Var
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Ciudad de Lucena
-
-
Club Atletico Espeleno
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
SD Solares Medio Cudeyo
-
-
UM Escobedo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Chile Primera B
Magallanes
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  France National 2, Group C
US St. Malo
-
-
Chateaubriant
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ireland U20 League
Athlone Town U20
-
-
Longford Town U20
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
GVV Unitas
-
-
BVV Barendrecht
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
VV Hoogeveen
-
-
HSV ODIN '59
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Cyprus 1. Division
AE Zakakiou
-
-
Karmiotissa Pano Polemidion
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Apollon Limmassol FC
-
-
AEL Limassol
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Vaduz
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Luxembourg National Division
AS Jeunesse Esch
-
-
FC Marisca Mersch
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mondercange
-
-
Niedercorn Progres
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Torre del Mar
-
-
FC Malaga City
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
-
-
CF Villanovense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Morocco Botola 2
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
Chabab Atlas Khenifra
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
WAF Fes
-
-
Racing de Casablanca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Rapitenca
-
-
UE Vilassar de Mar
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Ebro
-
-
Huesca B
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Ghana 1. Division
Young Redbull FC
-
-
Asekem FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
Viajes Interrias FF (W)
-
-
Zaragoza CFF (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Huesca (W)
-
-
Sporting Gijon (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
AD San Juan Pamplona
-
-
Mutilvera
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Real Sociedad C
-
-
Athletic Bilbao B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Ghana Premier League
Legon Cities FC
-
-
Hearts of Oak
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Algeria Ligue 2
Temouchent
۱
۰
MCB Oued Sly
inprogress
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۱
۱
RC Kouba
inprogress
۱۷:۳۰
NA Hussein Dey
۱
۰
RC Arba
inprogress
۱۷:۳۰
ESM Kolea
۱
۲
SC Mecheria
inprogress
۱۷:۳۰
JSM Tiaret
۰
۰
WA Boufarik
inprogress
۱۷:۳۰
WA Mostaganem
۰
۰
GC Mascara
inprogress
۱۷:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
Ahrobiznes Volochysk
۱
۱
FSK Mariupol
Finished
۱۵:۰۰
  England Isthmian League Premier
Cheshunt FC
۰
۲
Canvey Island FC
inprogress
۱۷:۳۰
Concord Rangers FC
۰
۰
Whitehawk
inprogress
۱۷:۳۰
Potters Bar Town FC
۰
۰
AFC Hornchurch
inprogress
۱۷:۳۰
Margate FC
۰
۰
Wingate & Finchley FC
inprogress
۱۷:۳۰
Cray Wanderers FC
۱
۲
Bognor Regis Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Lewes FC
۰
۱
Hashtag United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Chatham Town FC
۰
۱
Horsham FC
inprogress
۱۷:۳۰
Kingstonian FC
۰
۲
Haringey Borough
inprogress
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۱
۰
Billericay Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Hastings United FC
۰
۰
Enfield Town
inprogress
۱۷:۳۰
Folkestone Invicta FC
۱
۳
Dulwich Hamlet FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Uzbekistan Cup
FK Chigatoy
۱
۲
Surkhon Termez
Finished
۱۴:۳۰
  Cameroon Elite One
Fovu de Baham
۰
۱
APEJES FC
inprogress
۱۶:۳۰
Aigle Royal de la Menoua
-
-
AS Fortuna de Mfou
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Hungary NB I Women
Gyori ETO (W)
۴
۱
Haladas Viktoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
Diosgyori VTK (W)
۷
۱
Astra Hungary (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Malawi Super League
Mighty Wanderers
۳
۰
Creck SC
Finished
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۳
۱
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
  Belgium U21 Pro League
Waasland-Beveren U21
۱
۲
Westerlo U21
Finished
۱۵:۳۰
Patro Eisden Maasmechelen U21
-
-
Sint-Truidense U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Armenia 1. Division
FC Ararat Yerevan II
۰
۳
Urartu Banants 2
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia U19 League
Spartak Subotica U19
۳
۳
FK Mladost Lucani U19
Finished
۱۵:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۱
Chertanovo Moscow
Finished
۱۵:۳۰
Luki-Energiya
۰
۲
Torpedo Vladimir
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Einheit Rudolstadt
۰
۳
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۵
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
VfB 1921 Krieschow
۳
۲
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۵:۳۰
Ludwigsfelder FC
۲
۲
FC Grimma
Finished
۱۵:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
2 de Mayo Reserves
۰
۳
Cerro Porteno Reserve
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Suomen Cup
KaPa Kajaani
۵
۰
KePS
Finished
۱۵:۰۰
IPS Edustus
-
-
MiPK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Malta Challenge League
Melita FC
۱
۰
Marsa FC
Finished
۱۵:۰۰
Attard
۱
۰
Tarxien Rainbows FC
Finished
۱۵:۳۰
Lija Athletic
۰
۱
Zebbug Rangers FC
inprogress
۱۸:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
IFK Osteraker FK
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۴:۳۰
FOC Farsta
-
-
Falu FK
inprogress
۱۷:۳۰
IK Franke
۱
۰
Kungsangens IF
inprogress
۱۷:۳۰
  Russia FNL 2, Division A, Silver
Volga Ulyanovsk
۰
۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۴:۳۰
FK Kaluga
۰
۰
Irtysh Omsk
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Kostroma
۱
۰
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۵:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۰
Torpedo Miass
inprogress
۱۶:۳۰
Avangard Kursk
۱
۰
Himik Dzerzhinsk
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Larissa FC
۲
۳
Niki Volou
inprogress
۱۶:۳۰
Levadiakos
۲
۰
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Panaderia Pulido
۱
۰
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۴:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۰
۰
CD Santa Ursula
Finished
۱۴:۴۵
  England Premier League U18
Arsenal U18
۴
۲
Aston Villa U18
Finished
۱۴:۳۰
  India I-League 2nd Division
Sudeva Delhi FC
۱
۰
Bengaluru United
Finished
۱۴:۰۰
  India R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۰
۶
Aviva Sports Foundation
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
CD Don Benito (W)
۴
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۳:۳۰
Cadiz CF (W)
۵
۲
CD Samper (W)
Finished
۱۴:۱۵
Real Aviles CF (W)
-
-
Lostrego CF (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ciudad Alcala CF (W)
-
-
CF Extremadura (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Racing Club Zaragoza U19
۲
۲
Platges Calvia U19
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Druha Liga
Lokomotyv Kyiv
۲
۱
FC Nyva Vinnytsia
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus 1. Division
BATE Borisov Reserves
۳
۲
Ostrovets
Finished
۱۳:۳۰
Bumprom
۱
۲
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۵:۳۰
Kommunalnik Slonim
۱
۲
Volna Pinsk
inprogress
۱۷:۳۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
FC Ufa
۲
۱
FC Krasnodar II
Finished
۱۲:۳۰
Novosibirsk FK
۲
۰
Rotor Volgograd
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۰
۲
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow U21
۱
۱
FC Chayka
Finished
۱۵:۳۰
Murom
۱
۰
FC Chelyabinsk
inprogress
۱۷:۳۰
  Cambodia Premier League
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۴
Phnom Penh Crown
Finished
۱۲:۳۰
Boeung Ket FC
۳
۳
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FC Irp Cesky Tesin
۲
۰
Hermanice FC
Finished
۱۱:۴۵
FS Napajedla
۱
۰
Sokol Lhota
inprogress
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Rubio nu
۲
۲
Deportivo Recoleta
Finished
۰۰:۴۵
3 de Febrero
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Colegiales
۰
۱
Guairena FC
inprogress
۱۷:۰۰
Resistencia SC
۰
۱
Club Atletico Tembetary
inprogress
۱۷:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Panelefsiniakos
۰
۰
FC Marko
inprogress
۱۶:۳۰
Panargiakos
۳
۰
AE Pyliou
inprogress
۱۶:۳۰
PAO Varda
۲
۱
Vyzas Megaron
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Liria Prizren
۰
۰
KF Dukagjini
inprogress
۱۶:۳۰
SC Gjilani
۱
۱
KF Feronikeli
inprogress
۱۶:۳۰
KF Ballkani
۱
۲
FC Drita Gjilan
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Pena Balmaiso CF
۰
۱
CD Calahorra B
inprogress
۱۷:۳۰
  Wales Cymru South
Abertillery Bluebirds
۱
۳
Afan Lido Port Talbot
inprogress
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۰
۳
Llantwit Major
inprogress
۱۷:۰۰
Baglan Dragons
۰
۱
Pontardawe Town FC
inprogress
۱۷:۰۰
Abergavenny Town FC
۰
۱
Caerau Ely
inprogress
۱۷:۰۰
Taffs Well
۱
۱
Ammanford AFC
inprogress
۱۷:۰۰
Cambrian & Clydach
۰
۰
Trefelin
inprogress
۱۷:۰۰
Cwmbran Celtic
۱
۰
Goytre United
inprogress
۱۷:۰۰
  Scotland Lowland League
Cumbernauld Colts FC
۱
۰
Gala Fairydean Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Gretna 2008
۱
۱
Edinburgh University
inprogress
۱۷:۳۰
Civil Service Strollers
۲
۱
Linlithgow Rose CFC
inprogress
۱۷:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۱
۱
Cowdenbeath
inprogress
۱۷:۳۰
Tranent Juniors
۰
۰
East Kilbride
inprogress
۱۷:۳۰
Broomhill FC
-
-
East Stirlingshire
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CS Blejoi Vispeti
۱
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
inprogress
۱۷:۳۰
ACS KSE Targu Secuiesc
۰
۰
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
inprogress
۱۷:۳۰
CSC Peciu Nou
۰
۱
SSU Politehnica Timisoara
inprogress
۱۷:۳۰
ACS Progresul Pecica
۱
۰
Gloria Lunca Teuz Cermei
inprogress
۱۷:۳۰
Unirea Alba Iulia
۱
۱
CS Avantul Reghin
inprogress
۱۷:۳۰
Stiinta Miroslava
۰
۰
CSM Bacau
inprogress
۱۷:۳۰
CSM Flacara Moreni
۰
۰
CSO Plopeni
inprogress
۱۷:۳۰
CS Soimii Lipova
۰
۰
Avantul Periam
inprogress
۱۷:۳۰
ACS Cozia Calimanesti
۰
۰
Petrolul Potcoava
inprogress
۱۷:۳۰
CS Paulesti
۱
۲
CS Tricolorul Breaza
inprogress
۱۷:۳۰
Dacia Unirea Braila
۳
۰
ACS Hamangia Baia
inprogress
۱۷:۳۰
FC Voluntari II
۰
۰
ACS Progresul Fundulea
inprogress
۱۷:۳۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
۳
۰
Olimpic Zarnesti
inprogress
۱۷:۳۰
  England Northern Premier League
Marine
۴
۰
Atherton Collieries
inprogress
۱۷:۳۰
Bamber Bridge
۱
۲
Whitby Town
inprogress
۱۷:۳۰
Ilkeston FC
۱
۱
Morpeth Town
inprogress
۱۷:۳۰
Radcliffe Borough
۰
۰
Basford Utd
inprogress
۱۷:۳۰
Macclesfield FC
۱
۰
Workington AFC
inprogress
۱۷:۳۰
Guiseley
۳
۱
FC United of Manchester
inprogress
۱۷:۳۰
Hyde United FC
۰
۰
Matlock Town
inprogress
۱۷:۳۰
Stafford Rangers
۰
۰
Ashton United
inprogress
۱۷:۳۰
Worksop Town FC
۰
۰
Warrington Rylands
inprogress
۱۷:۳۰
Bradford Park Avenue
۱
۳
Gainsborough Trinity
inprogress
۱۷:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Indjija
۰
۱
Tekstilac Odzaci
inprogress
۱۷:۳۰
FK Smederevo
۰
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
inprogress
۱۷:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Harland and Wolff Welders
۰
۲
Annagh United
inprogress
۱۷:۳۰
Portadown FC
۰
۰
Dundela
inprogress
۱۷:۳۰
Ballinamallard United
۰
۵
FC Ards
inprogress
۱۷:۳۰
Institute FC Londonderry
۱
۱
Bangor
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga East
FC Mauerwerk
۰
۲
Wiener Viktoria
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Amora FC (W)
۰
۰
Benfica B (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Winchester City
۰
۰
Beaconsfield Town
inprogress
۱۷:۳۰
Sholing FC
۱
۰
Swindon Supermarine
inprogress
۱۷:۳۰
Hayes & Yeading FC
۰
۱
Salisbury FC
inprogress
۱۷:۳۰
Basingstoke Town LFC
۰
۰
Dorchester Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Poole Town F.C
۱
۰
Didcot Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Chesham United FC
۰
۰
Bracknell Town F.C.
inprogress
۱۷:۳۰
Harrow Borough FC
۰
۰
Tiverton Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Hanwell Town
۰
۰
Hungerford Town
inprogress
۱۷:۳۰
Plymouth Parkway
۰
۱
Walton & Hersham
inprogress
۱۷:۳۰
Hendon FC
۰
۰
Gosport Borough FC
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Totton
۰
۰
Merthyr Town
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۲
۰
SD Beasain
inprogress
۱۷:۰۰
CD Alaves C
۰
۰
CD Basconia
inprogress
۱۷:۳۰
Pasaia KE
۰
۰
San Ignacio
inprogress
۱۸:۰۰
SCD Durango
-
-
CD Derio
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SD Deusto
-
-
Aurrera de Ondarroa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
CE Andratx
۰
۰
SD Formentera
inprogress
۱۷:۰۰
CD La Nucia
-
-
CE Manresa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UD Alzira
-
-
Valencia CF B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Botswana Premier League
Vtm FC
۱
۱
Police XI SC
inprogress
۱۷:۰۰
Gaborone United
۱
۰
Township Rollers
inprogress
۱۷:۰۰
Jwaneng Galaxy FC
۲
۰
Morupule Wanderers
inprogress
۱۷:۰۰
Tafic FC
۱
۱
Nico United
inprogress
۱۷:۰۰
  Cyprus 2. Division
PO Xylotympou 2006
۰
۴
MEAP Nisou
inprogress
۱۷:۰۰
ASIL FC Lysi
۳
۲
Ayia Napa
inprogress
۱۷:۰۰
Akritas Chlorakas
۱
۰
Achyronas Onisillos
inprogress
۱۷:۰۰
Digenis Ypsonas
۱
۲
Olympiakos Nicosia FC
inprogress
۱۷:۰۰
Peyia 2014
۱
۲
Enosis Neon Paralimni FC
inprogress
۱۷:۰۰
Omonia 29th May
۰
۲
Omonia FC Aradippou
inprogress
۱۷:۰۰
Enad Polis Chrysochous
۰
۱
Ermis Aradippou
inprogress
۱۷:۰۰
PAEEK
۲
۰
Digenis Morphou
inprogress
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers 07
۰
۱
Arminia Ludwigshafen
inprogress
۱۷:۰۰
TuS Mechtersheim
۳
۱
FC Bitburg
inprogress
۱۷:۰۰
Rot-Weiss Koblenz
۲
۰
SV Auersmacher
inprogress
۱۷:۰۰
VfR Baumholder
۱
۳
SV 1919 Mainz Gonsenheim
inprogress
۱۷:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Niki Efkarpia
۲
۱
AO Chaniotis
Finished
۱۶:۳۰
Posidonas Neas Michanionas
۲
۰
Anagennisi Epanomi
inprogress
۱۶:۳۰
Aris Petinou
۰
۱
PAOK Kristonis
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Basel II
۱
۱
Delemont
inprogress
۱۷:۰۰
Young Boys II
۰
۰
FC Bulle
inprogress
۱۷:۰۰
FC Rapperswil Jona
۰
۰
FC Paradiso
inprogress
۱۷:۳۰
FC Luzern II
۱
۱
SC Cham
inprogress
۱۷:۳۰
Zurich II
۰
۲
FC Bavois
inprogress
۱۷:۳۰
Breitenrain
۰
۱
Etoile Carouge FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Loddefjord
۱
۲
Fana IL Nesttun
inprogress
۱۶:۳۰
  Croatia 2. NL
NK Mladost Zdralovi
۳
۰
Krizevci
Finished
۱۶:۳۰
NK Dugo Selo
-
-
NK Bjelovar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Trnje
-
-
NK Hrvatski Dragovoljac
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Hrvace
-
-
Kustosija
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Jadran LP
-
-
NK Marsonia 1909
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Grobnican
-
-
Belisce
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  France National 2, Group B
Paris 13 Atletico
۳
۰
Libourne
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa Championship Women
Tshwane University of Technology (W)
۲
۲
First Touch Academy (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division Women
Hoenefoss (W)
۲
۲
Viking FK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  France National 3
AS Prix Les Mezieres
۱
۲
FCO Strasbourg Koenigshoffen
inprogress
۱۶:۳۰
Chateauroux II
۲
۰
Tours FC
inprogress
۱۶:۳۰
Onet le Chateau
-
-
Pau FC II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Stade Bordelais
-
-
US Lege Cap Ferret
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Wales Cymru North
Llanidloes Town
۰
۳
Bangor 1876
inprogress
۱۶:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
Spartanii Selemet
۰
۱
FC Victoria Bardar
Finished
۱۶:۳۰
CSF Balti
-
-
CS Petrocub
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Syria Premier League
AL Horiyah
۰
۲
Al-Wahda
inprogress
۱۶:۳۰
  Nicaragua Primera Division Women
UNAN Managua (W)
۱
۰
Somotillo FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  San Marino Campionato
SP Cailungo
۰
۲
Fiorita
inprogress
۱۶:۳۰
SS Murata
۳
۰
FC Fiorentino
inprogress
۱۶:۳۰
SP Tre Penne
۰
۱
SS Virtus
inprogress
۱۶:۳۰
  Scotland Highland League
Clachnacuddin
۲
۰
Lossiemouth F.C.
inprogress
۱۶:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Dynamo Puerto FC
-
-
Fundacion Aifi
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید